cz \ en
Mgr. et Mgr. Marek Novotný

Novinky

Nový klip kapely TAK CO?

O vydání nového klipu vytvořeného pomocí umělé inteligence kapely TAK CO?, kde jsem čestným členem, se můžete dočíst ve článku zde. Podívejte se na vizuální zpracování našeho posledního singlu V hotelu Belvedere.

 

Czech Hotel Awards 2022

I letos se smarthotelu Nezvalova Archa podařilo uspět v soutěži CZECH HOTEL AWARDS, v kategorii 4 * v Olomouckém regionu, kde získala první místo. Děkujeme za podporu všem hlasujícím, vážíme si toho. 

Marek Novotný
https://www.hotelawards.cz

 

V Nezvalově Arše rádi navazujeme přátelství
s mladými kreativci a umělci

Nedávno jsme spojili síly s tetovacím studiem Electric Tide Tattoo pod vedením Luboše Lenerta, @lenert, který tvoří ručně vyráběné tetovací stroje, limitované potisky a oblečení pod názvem Lenert.

Ve studiu můžete potkat i hostující tatéry z celého světa, nebo se s nimi potkat přímo tady, v Nezvalově Arše, během jejich pobytu v ČR.

V plánu jsou workshopy, zajímavé eventy a spousta světových umělců, se kterými se můžete setkat v prostorách smarthotelu Nezvalova Archa.

 

V Nezvalově Arše podporujeme regionální potraviny

Původ potravin je pro nás důležitější než cena, a právě proto jsme si vybrali cestu spolupráce a podpory produktů v regionu. Snažíme se tady na Olomoucku vytvořit společenství, které si dokáže vzájemně pomoct, podpořit dobré a kvalitní a v lecčem si i vyměnit zkušenosti.

Najdete u nás produkty ŠUFAN, přeborníky ve výrobě snídaňových produktů. Příběh ořechových másel nás jednoduše oslovil. Parta mladých a zkušených lidí ví, co dělá. Hned několik dobrot od másel po ořechy najdete v Arše už dnes. Dalším zajímavým projektem je včelařská rodina Kubešová Medová manufaktura z Olomouce. Dovážíme některé druhy medů a medovin a vy tak můžete ochutnat skvělou medovinu z kopců, luk a lesů Nízkého Jeseníku.

Skvělé dobroty jsou i z rodinné manufaktury Via Delicia, která vyrábí poctivé produkty z ovoce a kvalitního masa. Produkt, který je také vyráběn s vášní a láskou je PROJEKT KOMBUCHA! Živá, fermentovaná, s nadupanou chutí a nevydaným obsahem probiotických kultur. Posláním tohoto drinku je šíření tradičního fermentovaného nápoje Kombucha v bezkonkurenční kvalitě a prvotřídní chuti. Můžete ochutnat hned v několika příchutích, které nabízí Nezvalova Archa během vašeho pobytu.

Těší nás prezentovat v prostorách Archy to nejlepší z regionu. Produkty pro vás poctivě vybíráme.

- Marek Novotný

 

 

Nezvalova Archa NOVĚ součástí projektu LIFE IN TOWN

Nezvalova Archa, designový smarthotel v Olomouci, vám nyní nabízí možnost ukázat život v Arše i prostřednictvím tzv. E-VIZITKY. Pilotní stránka portálu je www.jsemzolomouce.cz, kde v sekci E-VIZITKA NEZVALOVA ARCHA najdete veškeré aktuality, akce, doporučení, ale také informace o ubytování a galerii.

LIFE IN TOWN - projekt, který stojí za zmínku

LIFE IN TOWN je komunitní portál fungující ve všech krajských městech na území ČR. 

Cílem projektu je zapojit širokou veřejnost do tvorby obsahu lokálního webu, ukázat život ve městě, sjednotit místní firmy, vytvořit komunitu občanů, podnikatelů a dát jim možnost představit sebe a své podnikání. Návštěvníkovi pak pomůže v lepší orientaci a hledání potřebných informací ve městě.

E-VIZITKA pak vzniká propojením firemní facebookové stránky s webovým rozhraním projektu, kdy se jeho veřejný obsah přesune na portál a poté je obohacen dalšími užitečnými moduly. Touto cestou věříme, že se o něco více dostáváme do povědomí veřejnosti a naše služby budou zase o krok dostupnější.

- Marek Novotný

 

Komentovaná prohlídka objektu Nezvalova Archa pod taktovkou Marka Novotného

Unikátní smarthotel s příběhem a duší, který stojí za to vyprávět. Podíváme se společně do podpalubí Archy, bývalé výměníkové stanice, kterou najdete (NEBO KTERÁ „KOTVÍ“) v Olomouci nedaleko hlavního nádraží. Prozradíme vám zajímavosti a detaily o stavbě. Dozvíte se například, že umístěné šrouby na fasádě Archy připomínají hvězdy. 

Napadlo vás někdy, že i hotel může mít svoji čáru ponoru? Že v sobě skrývá otisk umění a současně je chytrý na dotek? Objektem, navrženým na Českou cenu architektů, vás osobně rád provedu.

- Marek Novotný

 

JAK SE PŘIHLÁSIT? 

Kontaktujte Front Office:

T: +420 736 532 211

manager@nezvalovaarcha.cz

www.nezvalovaarcha.cz

Realizace webu WINTERNTET 2022
Design & photo (c) Zdeněk Polách, DABRAKA